Včerajšie prijatie zákona v NR SR s bojom proti extremizmu na Slovenku nás má umlčať v slobode slova, aj keď vidíme zneužívanie sociálneho systému? Sýrsky imigrant so svojimi štyrmi manželkami a 23 deťmi poberá v Nemecku dávky vo výške 320 000 eur ročne.

Včerajšie prijatie zákona v NR SR s bojom proti extremizmu na Slovenku nás má umlčať v slobode slova, aj keď vidíme zneužívanie sociálneho systému? Sýrsky imigrant so svojimi štyrmi manželkami a 23 deťmi poberá v Nemecku dávky vo výške 320 000 eur ročne.

Včerajšie prijatie zákona v NR SR s bojom proti extremizmu na Slovenku bol aj preto prijatý, aby sme sa slobodne nemohli vyjadriť k zneužívaniu majority občanov minoritou, ktorá zneužíva sociálny systém? Máme byť ticho a ticho závidieť, keď niekto získava finančné prostriedky zo štátu o ktorom sa bežným ľuďom ani nesníva? Budeme potichu sledovať padajúce rekordy v prideľovaní sociálnych dávok ?

Pozrime sa čo nám prinášajú správy z Nemecka. „V Nemecku zrejme padol rekord vo výške sociálnych dávok. Istý imigrant zo Sýrie, ktorý so sebou do Nemecka priviezol aj svoje 4 manželky a 23 detí, totiž poberá dávky vo výške až 320 000 eur ročne.“

f9d86854386006195d2a163dcd0ae0e7Sýrsky imigrant Ghazia A. so štyrmi manželkami a 23 deťmi vyvolal v nemeckej spoločnosti pobúrenie po tom, čo sa objavila informácia, že dostáva neuveriteľných 320.000 eur ročne vo forme sociálnych dávok. Migrant utiekol zo Sýrie do Nemecka minulý rok spolu so svojou rodinou. Informoval o tom portál express.co.uk

Hoci informácia o výške sociálnych dávok nie je oficiálne potvrdená, nemeckým médiám túto informáciu potvrdil dôveryhodný zdroj z asociácie zamestnávateľov.

Podľa islamskej tradície muž môže mať až štyri manželky – tak dlho, ako ich dokáže finančne zabezpečiť. 49- ročný moslim teda podľa všetkého túto podmienku splnil do bodky a to dokonca bez toho, aby musel pracovať. Nemci sa mu na jeho rodinné výdavky poskladajú zo svojich daní.

Aj v tomto prípade však nastal pre imigranta obrovský problém. Nemecko totiž neuznáva mnohoženstvo čo znamená, že Ghazia A. bol nútený si vybrať “hlavnú manželku”. Ostatné tri ženy sú klasifikované ako “priatelia” sýrskeho migranta a nemecké úrady ich rozmiestnili po okolitých obciach aj niekoľko desiatok kilometrov od svojho už neoficiálneho manžela. To však mužovi nebráni v tom, aby ich navštevoval a podľa svedkov to robí veľmi často.

Sýrsky imigrant sa pre médiá tiež vyjadril, že by aj chcel pracovať, ale vzhľadom na veľkosť jeho rodiny to nie je možné. “V našom náboženstve je mojou povinnosťou navštevovať svoje rodiny a tráviť s nimi spoločný čas,” vysvetlil Ghazia pre nemecký denník Bild .

Logo-SPOLOCNE-ZA-SLOVENSKOTo nie je neobvyklý jav ani u nás doma na Slovensku. Na Slovensku sa taktiež zneužíva sociálny systém a Vláda SR nerieši tento problém, lebo by bola považovaná za extrémisticku vládu?

SPOLOČNE ZA SLOVENSKO – Naším cieľom je spojiť Slovenský národ, slovenských občanov, za ich práva, zvrchovanosť, slobodu, spravodlivosť, rovnosť, bezpečnosť, lepšiu životnú úroveň občanov Slovenska, odstrániť neprimerané sociálne rozdiely a vykonávať všetku činnosť na zachovanie mieru, bezpečnosť slovenského občana a slovenskej rodiny, priblížiť sa k skutočnej demokracii vlády ľudu a budovanie skutočného právneho štátu s vymožiteľnosťou práva každého občana.

Zdroj: časť textu z web portál www. hlavnespravy.sk;

Foto zdroj: https://spravy.cohladas.sk/Berg_ute%C4%8Denci