Bratislava v piatok 16. septembra 2016 zažije poriadny chaos.

Bratislava v piatok 16. septembra 2016 zažije poriadny chaos.

summit

Bratislava zažije tento piatok kolaps vychádzajúc z obmedzení, aké doteraz ešte nikdy v hlavnom meste neboli a to všetko pre summit lídrov Európskej Únie (27 premiérov vlád a prezidentov členských krajín EÚ). Dopravné obmedzenia vyvolajú presuny delegácii z bratislavského neformálneho summitu, ktorý sa uskutoční v piatok 16. septembra, ktorý je vrcholným podujatím slovenského predsedníctva v Rade Európskej únie.

Pracovné stretnutia budú na Bratislavskom hrade a tlačové konferencie v priestoroch výstaviska Incheba na petržalskej strane Dunaja. V ich okolí bude rozšírená bezpečnostná zóna a bezpečnostné opatrenia, na ktorých ministerstvo vnútra spolupracuje aj so zahraničnými bezpečnostnými zložkami. „Pre tento účel je vyčlenená všetka potrebná technika a potrebný počet policajtov a vojakov,“ avizovala A.Dobiášová (hovorkyňa MV SR.) s tým, že pôjde o najväčšie bezpečnostné opatrenia v Bratislave.

Zatvorené budú hlavné ťahy v rôznych intervaloch celý deň, aj počas špičky.

Vyzerá to na poriadny chaos.

Hneď ráno budú zatvorené hlavné cesty, ktorými sa desaťtisíce ľudí presúvajú do hlavného mesta a centra. Od ôsmej do desiatej bude zatvorená diaľnica D1 v smere od Zlatých pieskov po Most SNP, všetky autá tak presmerujú cez mesto, kde sú ráno kolóny aj bez mimoriadnych udalostí. Pritom chcú aj uzavrieť veľkú časť mesta najmä v okolí Palisád až po Bratislavský Hrad, Hodžovo námestie, Staromestskú ulicu od zjazdu z Mosta SNP na Rázusovo nábrežie, ďalej Vajanské nábrežie až po Šafárikovho námestie. Polícia uzatvorí Most SNP kade prechádza denne tisíce aut, ľudí za prácou! Ľudí varujú, aby sa pripravili na meškania, do práce vyrazili skôr.

Polícia chce odstaviť nákladnú dopravu v pravom pruhu na diaľnici a bude ich púšťať do mesta podľa aktuálnej situácie. Polícia približne po trinástej hodine na pätnásť minút úplne odstaví všetky bratislavské mosty aj pre peších (Most Lafranconi, Most SNP, Starý most, Most Apollo a Prístavný most), a to asi len pre bezpečnosť týchto lídrov pri plavbe po Dunaji.

Poobede medzi 15:30 až 16:30 v oboch smeroch zatvoria cestu v úseku od vodného diela Čunovo, Danubiany, vedúcu cez Čunovo, ďalej Panónsku cestu v smere od tzv. umelého kopca až na Most SNP. Po 18:00, keď väčšina mimobratislavských ľudí odchádza domov z práce zažije obmedzia cestnej premávky na ulici Palisády, Hodžovom námestí a na Einsteinovej ulici. Priebežne budú zatvárať diaľničný obchvat diaľnice D1 v smere od Mosta SNP po bratislavské letisko M. R. Štefánika a výjazdy na diaľnicu z Einsteinovej, Dolnozemskej, Bajkalskej a Gagarinovej ulice.

Slovenský premiér Robert Fico uviedol na rokovaniach s predsedom Európskej rady Donaldom Tuskom, ktoré boli zamerané na prípravu bratislavského neformálneho summitu, že síce ochromí Bratislavčanov a pracujúcich v Bratislave, avšak napriek tomu Slovensko zapíše do histórie v tomto duchu: .„Chceli by sme, aby summit bol jasnou odpoveďou pre všetkých ľudí, ktorí žijú v EÚ, že únia aj napriek rozhodnutiu voličov v Británii je životaschopná a je pripravená postarať sa o nové a ambiciózne ciele a ochrániť svojich občanov pred mnohými negatívnymi javmi,“ vyhlásil Fico.

Fico zdôraznil, že lídri budú v Bratislave prvýkrát od britského referenda diskutovať o tom, ako má vyzerať EÚ, ako budú nastavené jej priority a na čo sa treba zamerať v ďalšom období. Premiér podľa vlastných slov ubezpečil Tuska o tom, že Slovensko je pripravené organizačne zvládnuť takéto podujatie. Summit bude podľa jeho slov rozdelený na tri časti – doobedňajšie rokovania na Bratislavskom hrade, plavba loďou po Dunaji smerom k Danubiane spojená s pracovným obedom a ukončenie rokovaní na Hrade.

Logo-SPOLOCNE-ZA-SLOVENSKONaša odpoveď pre Roberta Fica: Vašou úlohou je v prvom rade zabezpečiť bezpečnosť vlastných občanov Slovenskej republiky a zabezpečiť vyššiu životnú úroveň Slovákov. To by ste sa určite zapísali do Slovenských dejín pozitívne. Čo sa týka negatívnych javov je skôr nutné odstrániť korupciu zo Slovenska a myslieť viac na vymožiteľnosť práva občanov na Slovensku!

Čo sa týka EÚ ak chcete hovoriť o demokratickom Slovensku, tak si zoberte príklad od lídrov Anglicka (BREXIT) a zvolajte referendum slovenských občanov, či chcú byť aj naďalej členmi diktátorskej EÚ, ktorá chce pohltiť Slovensko do super štátu EÚ.

Vy nie ste náš kráľ, ale zástupca svojich sympatizantov (28,28% z volieb do NR SR 2016). Ste povinný konať na základe väčšiny občanov, a preto mate konať na základe vôle ľudu (občanov) – „Referendum SLOVEXIT“!

Na takéto konanie, čo dnes reprezentujete ste nedostali mandát od väčšiny Slovákov a pritom viete, že Slovensko neovplyvní Kalergiho plán, ktorý pripravuje a realizuje Brusel!


Príbuzné články:

Angela Merkel sa nezastaví a pokračuje v diabolskom Kalergiho pláne!

V EÚ pohár trpezlivosti pretiekol ! Plebiscit zvoláva protest na 17. septembra 2016 do Prahy, má už dosť arogancie, byrokracie, tvrdohlavosti a samoľúbosti Bruselskej elity a politickej bezohľadnosti.

Ako funguje Európska únia alebo “PREČO” musíme z nej odísť čím skôr.

Nemec Martin Schulz vyhlásil Slovákom, ale aj iným štátom východnej EÚ vojnu? Merkelová velí do zbrane! My občania štátov V 4 – Vlastenci 17. septembra budeme stáť spoločne v Prahe za vlastné zvrchované národy.

slovexit Foto zdroje:

http://www.travelguide.sk/svk/konferencie/garni-hotel-incheba_50952_0_1.html

13662408_227149117685343_745655027_o