Nemec Martin Schulz vyhlásil Slovákom, ale aj iným štátom východnej EÚ vojnu? Merkelová velí do zbrane! My občania štátov V 4 – Vlastenci 17. septembra budeme stáť spoločne v Prahe za vlastné zvrchované národy.

Nemec Martin Schulz vyhlásil Slovákom, ale aj iným štátom východnej EÚ vojnu? Merkelová velí do zbrane! My občania štátov V 4 – Vlastenci 17. septembra budeme stáť spoločne v Prahe za vlastné zvrchované národy.

14269488_254226584977596_965739007_nGenocídu európskych národov a hlavnými vykonávateľmi šialeného Kalergiho plánu, ako sú Šľachta a Praktický idealizmus má podľa súčasného konania zrealizovať nemecká kancelárka Angela Merkelová, predseda Európskej komisie Jean Claude Juncker, ale aj ďalší, ktorí chcú svetovládu.

Nemec Martin Schulz – predseda Európskeho parlamentu v televízii ZDF verejne pohrozil štátom, ako Poľsko, Maďarsko, Česko, Slovensko, ktoré nesúhlasia s kvótami a povinným prerozdeľovaním moslimských imigrantov. Pohrozil… použitím sily na margo štátov, ktoré nesúhlasia s diktátom EÚ vo veci imigrantov a to slovami:

“Európa ultranacionalistov – keď oni zvíťazia – to budeme mať takú Európu, len v tejto veci, ale aj v každej inej. Potrebujeme ducha európskeho spoločenstva. A v prípade nutnosti to musí byť vynútené silou. Nemôže byť – a ja patrím k ľuďom, ktorí to hovoria -, aby sme v 21. storočí globalizáciu a globálne problémy riešili nacionalizmom. V istom okamihu treba zabojovať a treba povedať , že v prípade nutnosti budeme proti iným bojovať, aby sme dosiahli svoj cieľ.“

Merkelová chystá brutálne prevzatie moci nad Európou. Kancelárka sa asi už rozhodla, že jej nestačí vládnuť len v Nemecku, ale chce viac. Začne sa to vraj v septembri v Bratislave. „Teraz si pripravuje pôdu a o pár týždňov v Bratislave nám aj oficiálne predostrie rýchlu transformáciu EÚ – super-štátu.

francois-hollande-et-angela-merkel-se-sont-recueillis-devant_1937886_1200x800Nemecká kancelárka Angela Merkelová a francúzsky prezident Francois Holland ešte v júni v dokumente „Silná Európa vo svete plnom neistôt“ vymedzila rámec, v ktorom sa bude niesť diskusia o ďalšej existencii EÚ. „V spoločnom dokumente autori ostatným členským štátom oznamujú, že budú v EÚ uplatňovať spoločnú, „integrovanú“ politiku v oblastiach zahraničných vzťahov, bezpečnosti, aj obrany. Chcú vytvoriť spoločnú armádu, dosiahnuť podriadenie rozviedky jednému európskemu centru, posilniť právomoci „Európskeho verejného žalobcu“, vytvoriť jednotný trestný zákon…“ Podľa autorov dokumentu je na čase vytvoriť spoločnú azylovú politiku, ktorá by mohla priniesť štedrý európsky príspevok pre každého utečenca. Na príspevky by sa zložili všetky členské krajiny.

Rýchlou transformáciou Únie na štátny útvar chcú potlačiť silnejúci odpor európskej verejnosti voči neakceptovateľným rozhodnutiam a opatreniam prichádzajúcim z bruselských inštitúcií, či Berlína, na ktoré by občania a voliči v národných štátoch nikdy nedali svoj súhlas!

10. september 2016 – Merkelová velí do zbrane. Nemecká armáda má už zase utvárať svetový poriadok a mala by prevziať výraznejšiu úlohu pri riešení kríz vo svete. Chce personálne posilnenie, aby dokázala plniť nové úlohy. Predpokladá to takzvaná „Biela kniha ministerstva obrany“, ktorú schválila vláda Angely Merkelovej a ktorá vymedzuje strategické úlohy nemeckých ozbrojených síl. Podľa prijatého dokumentu má Nemecko vzhľadom k svojmu hospodárskemu, politickému a vojenskému významu povinnosť aktívne sa podieľať na formovaní svetového poriadku. Zdá sa, že septembrový, neformálny, krízový „post-brexit summit“ 27 členských štátov EÚ v Bratislave nebude o potrebnom odstraňovaní demokratického deficitu súčasnej Európskej únie, ale naopak o ďalšom, silnejšom potlačení hlasu verejnosti a zahájení procesu brutálneho uchopenia moci ideológmi európskeho super-štátu.

13509059_210999635960772_1594430863281516881_nUž dnes prebiehajú petičné akcie vo viacerých štátoch EÚ proti nadvláde, diktátu Bruselu. Každý štát má iné parametre na zvolanie Referenda. Na Slovensku je to až zozbieranie 350 tisíc petičných hlasov na zvolanie referenda „SLOVEXIT“. POZRI TU! V súčasnej dobe podľa ankety je za vystúpenie z EÚ 63% Slovákov. (POZRI TU – HLASUJ) Je zrejme, že Slovensko nie je pripravené vzdať sa kvôli ambíciám Merkelovej vlastnej suverenity a stať sa otrokmi vo vlastnom štáte.

Byť, a či nebyť na vlastnom území otrokom alebo slobodným Slovákom? Stratiť vlastný štát v prospech „Super štátu“?

13502933_211078112619591_769419061842372906_oTieto otázky sú aktuálne nie len pre Slovákov, ale aj pre všetkých občanov Európy a najmä pre ochranu ich národných identít.
Ak chceme zachovať suverenitu Slovenska pridajte sa k petícii „SLOVEXIT“ a poďte s nami podporiť národné štáty V4 do Prahy 17. septembra. 2016.
Poďte s nami. V jednote je sila. Spojme svoje srdcia za svoj národ, za svoj zvrchovaný – právny štát v prospech nás občanov. Nedovoľme z nás urobiť otrokov a postavme sa za zvrchované Európske národy!

13662408_227149117685343_745655027_o