Ako funguje Európska únia alebo „PREČO“ musíme z nej odísť čím skôr.

Ako funguje Európska únia alebo „PREČO“ musíme z nej odísť čím skôr.

Všimol som si, že mnoho ľudí nechápe samotnú podstatu EÚ, denne sú masírovaní cez média presvedčeniami, aké je veľmi dôležité ostať v nej. Aby to ľudia ľahšie pochopili, v akej neutešenej situácii je náš národ a vlastne to platí o všetkých Európskych národoch, tak som premyslel a pripravil malý názorný príklad. Po prečítaní snáď už začne používať mozog aj ten najzadubenejší slniečkár a pseudohumanista. Jednoduchým príkladom sa Vám pokúsim priblížiť naše pôsobenie v EÚ a aké máme výhody a nevýhody z členstva. Ako výborný názorný príklad som vybral niečo, čo je blízke takmer každému Slovákovi, bývanie v obyčajnom bytovom dome a vzťah majiteľa bytu a správcu domu.

O správcovi domu a jeho obyvateľoch.

Kapitola prvá

Predstavte si, že bývate v bytovom dome, kde je zhruba 28 bytov. Vy v tomto príklade ste samostatný suverénny štát. Kúpili ste si nový 3-izbový byt s rodinkou za všetky usporené peniaze a nasťahovali ste sa do neho. Keďže je dom nový, nemá žiadneho správcu, nemá domovníka. V podstate by ich ani nebolo treba, pretože spoločne so susedmi si viete spravovať dom aj sami. Po nasťahovaní všetkých obyvateľov domu a na domových schôdzach zistíte, že pár vašich susedov sú prominentní bohatí ľudia, veľmi majetní, avšak sa o nich tvrdí, že prišli nezákonným spôsobom k peniazom. Nie je však na vás, aby ste to vyšetrovali, pretože vám je to v danom momente jedno. Pretože netušíte, akú budúcnosť vám zabezpečí Nemecký prominentný sused, či Francúzsky alebo ten Belgický. Spomínaní traja prominenti sa budú často navštevovať a vymyslia geniálny plán ako si zotročiť všetkých zvyšných susedov a obrať ich úplne o všetok majetok vrátane bytov, zadlžiť ich natoľko, aby ostali ich otrokmi a na nich zarábali až do smrti. Skrátka vyžmýchať z nich úplne všetko a ohlodať až na kosť.
Plán je veľmi jednoduchý. Aby ostatní obyvatelia domu mali menej práce a viac peňazí, rozhodnú sa vytvoriť firmu na správu domu(EU) a ďalšie firmy, ktoré by zamestnávali obyvateľov domu, napríklad údržbársku, stavebnú na rekonštrukcie, maliarsku a pod., aby vás mohol dokonale využiť. Samozrejme spáva domu bude zlúčená aj s funkciou domovníka, takže čokoľvek vám navrhne, či drahé zateplenie domu, či čokoľvek iné si ľahko schváli a vás veľmi ľahko zadlži. Bude vám tvrdiť, že nebudete mať absolútne žiadne problémy s údržbou domu, či rekonštrukciami. A keďže ste v novom meste, a nemáte moc peňazí na nájom a správu domu, tak vám ponúkne zamestnanie a to v jeho firme. Firma, ktorá bude cez jeho správcovskú firmu vykonávať údržbárske práce a teda vy budete makať na vašom dome ako zamestnanec. Potiaľto by sa Vám to zdalo ešte ako tak v poriadku. Ale uvedomíte si vôbec to, že makáte síce sám pre seba, ale bohatý sused berie oveľa viac peňazí a zdiera vás zo všetkých strán. Či už je to formou vysokého nájmu, či zo zadlženosti a úverov, ktoré jemu banky poskytnú ale on ručí vašim majetkom, celým domom aj s pozemkom, ale aj tým, že sám sebe dohadzuje predražené zákazky na údržbu domu a v neposlednom rade, ešte aj na vašej práci. Ja viem, že ak by takáto situácia vznikla, a všetci nájomníci by o nej vedeli, tak by už na dobráckeho prominentného suseda inak začali nazerať a obyvatelia by už mali podozrenie, že boli oklamaní kriminálnikom, ktorý je síce bohatý, lenže jeho peniaze zrejme pochádzajú z kriminálnej činnosti. Keby ste sa obrátili s podozrením na políciu a súdy, tie by nekonali, lebo by ich hravo podplatil, keďže je bohatý a samozvaný vládca domu. Obyvatelia domu a aj vy s rodinou by ste sa tak dostali do veľmi nelichotivej situácie. Pretože pracujete pre kriminálnika, s ktorým máte zmluvu a ten vám navyše spravuje dom a ešte k tomu je aj sused, na ktorého nemôžete ani podať trestné oznámenie.

Kapitola druhá
O eurofondoch a priamo naväzuje na sled udalostí príkladu, ktorý píšem.

Váš kriminálny sused a správca si jedného dňa uvedomí, že všetkých vás susedov vlastne nemá vôbec rád a chcel by vlastniť všetko čo oni majú a ich by sa vás potreboval nejako zbaviť, aby sa náhodou nestalo, žeby vám musel niečo niekedy v budúcnosti vrátiť. Ako na to? Veľmi jednoducho. Keďže je on správca a aj váš zamestnávateľ, vie ľahko vám urobiť zo života peklo a podrobiť si vás dlžobami. Vymyslí ďalší geniálny plán. Zvýši vám nájom a preddavkové poplatky. Vy zistíte, že potom vlastne nebudete vedieť to platiť, keďže vám dáva nízku mzdu. Pôjdete za ním a on sa iba usmeje a ubezpečí vás, že ak nebudete mať, kludne vám požičia. A to nielen na nájom ale aj na jedlo. Avšak za určitých podmienok. A to že na výplatu vám nedá žiadne peniaze za mesiac, ale každý jeden deň vám bude platiť dennú mzdu a dá vám aj 20% navyše. Má to však drobný háčik. Niečo za niečo. Budete mať nárok na vlastnú mzdu, ale na katastri nehnuteľností ho zapíšete ako spolumajiteľa vášho bytu, a on bude mať prednostné právo rozhodovať o byte. Ďalšou podmienkou bude to, že vám bude určovať, čo si za svoje peniaze kúpite, čo budete jesť, do akej školy budú chodiť vaše deti a vlastne, všetko čo urobíte, tak sa jeho budete musieť pýtať, nech vám dá súhlas.
Teraz sa na chvíľku zastavím a zrekapitulujeme si rýchlo, čo sa vlastne stalo. Vy ste si kúpili s rodinou byt, a tým že ste skočili na podvod kriminálnikovi v podstate už váš byt nie je celý váš, makáte od rána do večera na otrokára kriminálnika, ktorý vás až po uši zadlžil a vy v podstate nemáte už ani súkromie, lebo vám určuje, čo môžete robiť a čo nesmiete, čo môžete jesť a čo nesmiete, a vlastne určuje úplne všetko, aj činnosť vašej rodiny a detí. V podstate ste sa stali obeťou kriminálnika a od rána do večera vás nielen zdiera ale aj vám je pánom ako otrokovi. Presne tak ako keď v stredoveku otroci makali na plantážach pre kus žvanca, iba aby prežili.

Kapitola tretia
vám osvieti vašu budúcnosť, ktorú keď pochopíte tak zistíte aká je veľmi neradostná.

Váš správca a pán kriminálnik, ktorému sa zisky z vás už mália a chce z vás vyťažiť ešte viac a ohlodať vás až na kosť už je netrpezlivý. Tak vymyslí plán, ako vás zničiť definitívne a vás donúťiť mu darovať váš byt a odstahovať sa alebo umrieť. Ako to však má urobiť, keď ľudia v celom dome už na neho začínajú pokrikovať a celé mesto už tuší, že sa stal podvod historie? Pan kriminálnik vymyslí ďalší geniálny plán. Je veľmi jednoduchý. Tak aby zmizli všetky pochybnosti, že je kriminálnik začne byť verejným humanistom. Pretože aj humanizmus môže byť silnou zbraňou, pokiaľ ju preháňate a platíte z cudzích peňazí.
A tak ten plán bude znieť, aby sa všetci nájomníci stali dobrými ľuďmi a aby sa celý dom postaral o všetkých bezdomovcov a kriminálnikov a recidivistov čo práve vyšli z basy a vlastne aj o túlavých psov a zvieratá. Je pochopiteľné, že je to nemožné aj keby boli všetci nájomníci boháči. Nielen nemožné ale doslova nemysliteľné. To však vie bezpochyby aj správca domu, veď napokon on je strojca celého diabolského plánu. A keďže chce dosiahnuť svoj cieľ, tak od neho neupustí. Jeden z vašich susedov, ktorý pracoval v inej firme, nie u správcu však jeho podvod prekukol, na katastri prepísal celý svoj byt na seba(keďže mal ešte príležitosť) a odhlásil svoj byt od správy domu výpoveďou BREXIT. Správcovi sa to nepáčilo a tak sa mu začal vyhrážať všetkým možným, pretože sa bojí, že aj ostatní nájomníci urobia presne to isté. A tým pádom by sa všetko vrátilo do pôvodného stavu a správca by defakto už nič nevlastnil a nemal susedou ako zdierať.
Správca vidí, že o celé svoje bohatstvo môže prísť a tak už či chce alebo nie, už svoje dielo skazy musí dokončiť. Pretože už je to iba on alebo vlastníci bytov, kto vyhrá vojnu o dom.
Takže plán pokračuje chorými príkazmi. Prinúti obyvateľov aby sa každý postaral o toľko asociálnych rodín, koľko sa mu len vmestí do jeho bytu. A aby sa ich do celého domu zmestilo čo najviac, tak nechá odstrániť v celom dome všetky dvere, aby mohla každá jedna asociálna rodina migrovať po celom dome bez problémov a aby si nemuseli pýtať od nikoho povolenie.
Atmosféra aká by nastala v dome snáď ani netreba predstavovať, to ste už určite videli na videjkách z Nemecka, Francúzska a ostatných krajín zamorených imigrantmi. Po celom dome by vznikli násilnosti, vyjedanie vašich chladničiek a špájz, znásilňovanie žien a detí, sem-tam nejaká vražda člena rodiny, kde tu vypálený celý byt. Navyše by vás nútili uctievať ich náboženstvo a už by ste boli otrokmi asociálov a aj správcu domu. Vaša situácia by sa dostala do šialeného zúfalstva a jedinou možnosťou ako všetko vrátiť by bola krv. Zobrali by ste samopal a strieľali spolu so všetkými pôvodnými obyvateľmi domu do asociálov a to už vtedy nebudete vidieť medzi nimi žiadne rozdiely, dobrý, zlý, starec, dieťa…všetkých budete kosiť rad za radom. Pretože vo vojne to tak chodí, Buď prežijete vy, alebo oni. Samozrejme pôjdete aj po správcovi domu, ale to kým ho nájdete chvíľku síce potrvá ale nájdete ho raz predsa. Ako sa hovorí, svet je malý. A dnes je ešte menší.

Záver

Chcel som vám priblížiť situáciu, v ktorej bohužiaľ sme. Existuje žiaľ iba jediná možnosť, ako z nej odísť bez krvi a miliónov obetí a tou je SLOVEXIT. Odchod Slovenska z EÚ. Nech je odchod akýkoľvek bolestivý, je jediným najmenej bolestivým riešením. Pokiaľ však túžite po krvi a utrpení a myslíte si, že vás sa situácia nijak nebude dotýkať, tak ste na veľkom omyle. Všetci dobre viete, že EURÓPA V KRVI = SVETOVÁ VOJNA. Automaticky budú do globálneho konfliktu vtiahnuté svetové veľmoci, Brazília, India, Čína, Británia, Austrália, Japonsko, Kanada, USA, Rusko….a vôbec všetky krajiny sveta vôbec. Takže sa neschováte vôbec nikde. A na záver iba toľko napíšem, že v každej svetovej vojne boli použité tie najhoršie smrtiace zbrane, aké boli dovtedy vyvinuté. Naša zem je oveľa menšia ako si myslíte a keď si predstavíte kombináciu zbraní ako su geofyzikálne, chemické, vesmírne delá a nukleárne zbrane, tak aj najtupší slniečkár na svete vie, že to sa prežiť nedá. Prežije iba hŕstka ľudí v protiatómových bunkroch a ponorkách, ktorí keď si uvedomia, že prežili armagedon, tak budú závidieť mŕtvym. A to do slova a do písmena. Povrch planéty bude neobývateľný celé desaťročia, či stáročia. V podzemných bunkroch koľko budú mať času závisí od toho, koľko jedla, nezávadnej vody budú mať a koľko im vydrží jadrový generátor vzduchu z podzemnej vody vyrábať kyslík. Všetci viete, že rádioaktívny spád zamorí všetku vodu, vrátane spodnej, či morskej. Preživší sa tak začnú pomaly a bolestivo rozkladať a bez jedla začnú sa medzi sebou požierať. Možno ten posledný si napokon pogratuluje, že je posledným tvorom na zemi, ale potom ho čaká osud, ako nás všetkých. Lenže utrpenia si vychutná najviac zo všetkých práve ten posledný.

Článok bol napísaný pre ľudí, ktorí si do dnešného dňa neuvedomujú, akú smrteľnú hrozbu predstavuje EÚ nielen pre nás, ale pre celý svet.

A pokiaľ sa všetci spojíme a povieme EÚ nie, tak jedine vtedy máme reálnu šancu prežiť. Celá EÚ je totiž skorumpovaná do poslednej nitky a všetci tí psychopati vedú Európu do globálnej katastrofy.